Main Menu
User Menu

Archangelský tranzitní bod OGPU

Архангельский пересыльный пункт ОГПУ

     
Název:
Name:
Archangelský tranzitní bod OGPU
Další názvy:
Other Names:
Archangelpunkt
Určení:
Camp Purpose:
tranzitní tábor
Doba existence:
Operational (since - to):
06.06.1931-25.03.1933
Odhadovaný celkový počet vězňů:
Estimated Total Number of Prisoners:
-
Odhadovaný počet obětí:
Estimated Casualty Toll:
-
Stát odpovědný za existenci:
State Responsible for Camp Founding:
Sovětský svaz
Nadřízený stupeň:
Upper Authority:
06.06.1931-25.03.1933 GULAG OGPU
Pobočky:
Subsidiaries of Camp:
-
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Durnovo, ( )
Stát, kde se tábor nachází:
Camp Location (State):
Rusko
Obec:
Camp Location (Town, Village):
Archangelsk
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
00°00'00.00"N 00°00'00.00"E
Přístupnost:
Accessibility:
neznámý
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://memo.ru/history/nkvd/gulag/
URL : https://www.valka.cz/Archangelsky-tranzitni-bod-OGPU-t120606#413718Verze : 0
MOD
Archangelský tranzitní bod OGPU / Архангельский пересыльный пункт ОГПУ




Hospodářská činnost:
překládání nákladů v přístavu



Počet vězňů:
??.12.1932 — 500




Telegrafní kód:
nebyl




Zdroje:
- https://memo.ru/history/nkvd/gulag/
URL : https://www.valka.cz/Archangelsky-tranzitni-bod-OGPU-t120606#413719Verze : 0
MOD