Main Menu
User Menu

Broad Haven, Stanice Královských vzdušných sil Talbenny [1942-1946]

Royal Air Force Station Talbenny / RAF Talbenny

     
Název:
Name:
Stanice Královských vzdušných sil Talbenny
Originální název:
Original Name:
Royal Air Force Station Talbenny
Další názvy:
Other Names:
01.05.1942-15.12.1946 RAF Station Talbenny
Obec:
Municipality:
Broad Haven, Wales
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
51°45'23.00"N 05°08'30.00"W
Vznik:
Established:
01.05.1942
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:

Zánik:
Cancelled:
15.12.1946
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.rafweb.org
URL : https://www.valka.cz/Broad-Haven-Stanice-Kralovskych-vzdusnych-sil-Talbenny-1942-1946-t120311#412833Verze : 0
MOD