Main Menu
User Menu

2. brigáda chemické ochrany [1993-1994]

2nd Chemical Defence Brigade

     
Název:
Name:
2. brigáda chemické ochrany
Originální název:
Original Name:
2. brigáda chemické ochrany
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
2. brigáda chemické ochrany
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1994
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1993-31.03.1994 Vojenské velitelství Střed
01.04.1994-31.12.1994 2. armádní sbor
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-DD.MM.RRRR Jaroměř, ?
Velitel:
Commander:
01.01.1993-31.12.1994 Suchánek, Petr (Podplukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
rámcová
VÚ 4041
Zdroje:
Sources:
https://www.vojenstvi.cz/
URL : https://www.valka.cz/2-brigada-chemicke-ochrany-1993-1994-t119978#411899Verze : 0
MOD