Main Menu
User Menu

11. ženijní brigáda [1993-1994]

11th Engineer Brigade

     
Název:
Name:
11. ženijní brigáda
Originální název:
Original Name:
11. ženijní brigáda
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
11. ženijní brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1994
Nástupce:
Successor:
1. ženijní brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1993-31.03.1994 Vojenské velitelství Západ
01.04.1994-31.12.1994 1. armádní sbor
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-31.12.1994 Litoměřice, Dělostřelecké kasárny
Velitel:
Commander:
DD.MM.1993-31.12.1994 Dušek, Miroslav (Podplukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
VÚ 1031
Zdroje:
Sources:
https://www.vojenstvi.cz/
URL : https://www.valka.cz/11-zenijni-brigada-1993-1994-t119976#411897Verze : 0
MOD