Main Menu
User Menu

Chevallerieova skupina [1942-1943]

Group von der Chevallerie / Gruppe von der Chevallerie

     
Název:
Name:
Chevallerieova skupina
Originální název:
Original Name:
Gruppe von der Chevallerie
Datum vzniku:
Raised/Formed:
17.10.1942
Předchůdce:
Predecessor:
LIX. armádní sbor
Datum zániku:
Disbanded:
DD.01.1943
Nástupce:
Successor:
LIX. armádní sbor
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
17.10.1942-DD.01.1943 Skupina armád Střed
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?

Velitel:
Commander:
17.10.1942-DD.01.1943 Chevallerie, Kurt von der (General der Infanterie)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( ? )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
10.10.1942-06.11.1942 12. tanková divize
17.10.1942-DD.11.1942 Jezdecká divize SS
24.11.1942-17.12.1942 20. pěší divize (motorizovaná)
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR II. polní sbor letectva

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.lexikon-der-wehrmacht.de/ ; https://www.axishistory.com/
URL : https://www.valka.cz/Chevallerieova-skupina-1942-1943-t119334#409991Verze : 0
MOD