Main Menu
User Menu

Velitelství dělostřelectva tankového sboru [1945-1950]

Tank Corps Artillery Command

     
Název:
Name:
Velitelství dělostřelectva tankového sboru
Originální název:
Original Name:
Velitelství dělostřelectva tankového sboru
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.09.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.12.1950
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.09.1945-15.12.1950 Tankový sbor
Dislokace:
Deployed:
15.09.1945-01.10.1947 Moravská Třebová, kasárny /
01.10.1947-01.11.1950 Olomouc, kasárny /
01.11.1950-15.12.1950 Milovice, kasárny /
Velitel:
Commander:

Náčelník štábu:
Chief of Staff:

Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.09.1945-15.12.1950 Dělostřelecký pluk 52
01.10.1947-15.09.1950 Dělostřelecký pluk 209

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
01.12.1945-01.10.1947 VÚ 2291/D Moravská Třebová
01.10.1947-01.10.1949 VÚ 2291/D Olomouc
01.10.1949-01.11.1950 VÚ 2064/D Olomouc
01.11.1950-15.12.1950 VÚ 2064/D Milovice
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-delostrelectva-tankoveho-sboru-1945-1950-t119293#409887Verze : 0
MOD