Main Menu
User Menu

Velitelství dělostřelectva VIII. sboru [1945-1947]

VIII Corps Artillery Command

     
Název:
Name:
Velitelství dělostřelectva VIII. sboru
Originální název:
Original Name:
Velitelství dělostřelectva VIII. sboru
Datum vzniku:
Raised/Formed:
22.06.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1947
Nástupce:
Successor:
Velitelství dělostřelectva VI. sboru
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
22.06.1945-01.10.1947 VIII. sbor
22.06.1945-01.10.1947 Velitelství dělostřelectva 4. oblasti
Dislokace:
Deployed:
22.06.1945-01.10.1947 Banská Bystrica, kasárny /

Velitel:
Commander:
DD.08.1945-01.10.1947 Hluchý, Jakub (Plukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1945-01.12.1945 8. dělostřelecká brigáda

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Ústredný vojenský archív Bratislava
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-delostrelectva-VIII-sboru-1945-1947-t119290#409882Verze : 1
MOD