Main Menu
User Menu

Velitelství dělostřelectva VII. sboru [1945-1947]

VII Corps Artillery Command

     
Název:
Name:
Velitelství dělostřelectva VII. sboru
Originální název:
Original Name:
Velitelství dělostřelectva VII. sboru
Datum vzniku:
Raised/Formed:
21.06.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1947
Nástupce:
Successor:
Velitelství dělostřelectva V. sboru
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
21.06.1945-01.10.1947 VII. sbor
21.06.1945-01.10.1947 Velitelství dělostřelectva 4. oblasti
Dislokace:
Deployed:
21.06.1945-01.10.1947 Trenčín, kasárny /

Velitel:
Commander:
21.08.1945-01.10.1947 Vogl, Jozef (Plukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1945-01.12.1945 7. dělostřelecká brigáda

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Ústredný vojenský archív Bratislava
URL CZ: https://www.valka.cz/Velitelstvi-delostrelectva-VII-sboru-1945-1947-t119289#409881Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/VII-Corps-Artillery-Command-t119289#409881Version : 0
MOD