Main Menu
User Menu

Velitelství dělostřelectva III. sboru [1945-1951]

III Corps Artillery Command

     
Název:
Name:
Velitelství dělostřelectva III. sboru
Originální název:
Original Name:
Velitelství dělostřelectva III. sboru
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.05.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1951
Nástupce:
Successor:
Velitelství dělostřelectva 3. sboru
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.05.1945-01.01.1951 III. sbor
25.05.1945-15.09.1950 Velitelství dělostřelectva 1. oblasti
15.09.1950-01.01.1951 Velitelství dělostřelectva 1. vojenského okruhu
Dislokace:
Deployed:
25.05.1945-01.01.1951 Plzeň, kasárny /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
10.11.1950-01.01.1951 43. dělostřelecký pluk

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-delostrelectva-III-sboru-1945-1951-t119284#409876Verze : 0
MOD