Main Menu
User Menu

Mimoň, Radiolokační stanoviště

Mimoň, Radar Station

     
Název:
Name:
Mimoň, Radiolokační stanoviště
Originální název:
Original Name:
Radiolokační stanoviště Mimoň
Další názvy:
Other Names:
15.06.1955-DD.12.1967 Bojové stanoviště I. ("malé")
DD.MM.1958-DD.12.1967 Bojové stanoviště II. ("velké") 1)
Obec:
Municipality:
(Mimoň) Pertoltice pod Ralskem
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°39'58.91"N 14°41'58.29"E
Vznik:
Established:
15.06.1955
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:




Zánik:
Cancelled:
DD.12.1967
Poznámka:
Note:
1) Bojové stanoviště II. ("velké")
50°40'16.551"N 14°42'53.964"E, kóta 362 m Strážný vrch
Zdroje:
Sources:
www.mapy.cz
Vlastní archiv (158. radiotechnický pluk),
URL : https://www.valka.cz/Mimon-Radiolokacni-stanoviste-t119037#605774Verze : 6