Main Menu
User Menu

Generálmajor ve výslužbě [1993-RRRR]

Generálmajor vo výslužbe

     
Název hodnosti:
Name of the Rank:
generálmajor vo výslužbe
Generálská skupina:
Generals Group:
do 31.08.2002 - 1. generálska hodnosť - najnižšia
od 01.09.2002 - 2. generálska hodnosť
Datum vzniku:
Established:
01.01.1993
Předchůdce:
Preceding Rank:
generálmajor ve výslužbě
Datum zániku:
Abolished:
-
Nástupce:
Succeeding Rank:
-
Hodnost vyšší:
Higher Rank:
generálporučík vo výslužbe
Hodnost nižší:
Lower Rank:
do 31.08.2002 - plukovník vo výslužbe
od 01.09.2002 - brigádny generál vo výslužbe
Hodnost obdobná:
Equivalent Rank:
generálmajor
generálmajor v zálohe
generálmajor in memoriam
Počet udělení:
Number of Appointments:
14 (do 31.08.2002 / before 01.09.2002)
0 (od 01.09.2002 / since 01.09.2002)
URL : https://www.valka.cz/Generalmajor-ve-vysluzbe-1993-RRRR-t118769#469834Verze : 0
MOD
Datum povýšení
Date of Appointment
Fotografie
Photo
Jméno
Name
Stát
Country
25.08.1994 Benka-Rybár, Andrej
25.08.1994 Vlčko, Peter
25.08.1994 Šedivý, Ondrej
25.08.1994 Šimko, Štefan
25.08.1994 Šlajchart, Teodor
01.05.1995 Babinec, Jan
01.05.1995 Bielik, Ernest
01.05.1995 Drozd, Július
01.05.1995 Grofčík, Mikuláš
01.05.1995 Husár, Rudolf
01.05.1995 Pittner, Ladislav
01.05.1995 Schwarz, Ivan
01.05.1995 Schwarz, Karol
20.08.1998 Gajdoš, Jozef
29.08.2019 Iľanovský, Ján
URL : https://www.valka.cz/Generalmajor-ve-vysluzbe-1993-RRRR-t118769#416353Verze : 0
MOD