Main Menu
User Menu

Velitelství dělostřelectva 3. sboru [1951-1956]

3rd Corps Artillery Command

     
Název:
Name:
Velitelství dělostřelectva 3. sboru
Originální název:
Original Name:
Velitelství dělostřelectva 3. sboru
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1951
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelství dělostřelectva III. sboru
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1956
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1951-01.11.1954 3. armádní sbor
01.11.1954-01.10.1956 3. střelecký sbor
01.01.1951-01.10.1956 Velitelství dělostřelectva 1. vojenského okruhu
Dislokace:
Deployed:
01.01.1951-01.10.1956 Plzeň, ? /
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1951-01.10.1956 43. dělostřelecký pluk
01.10.1951-01.11.1955 43. protiletadlový oddíl
01.10.1951-01.11.1954 43. protitankový dělostřelecký oddíl
01.10.1951-01.10.1956 98. raketometný oddíl
01.11.1954-01.11.1955 43. protitankový oddíl
01.11.1955-01.10.1956 43. protiletadlový dělostřelecký oddíl
01.11.1955-01.10.1956 43. protitankový dělostřelecký oddíl

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
01.01.1951-01.10.1956 VÚ 9149/D Plzeň
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, poválečná skupina, fond 00994 (Velitelství dělostřelectva 3. sboru)
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-delostrelectva-3-sboru-1951-1956-t118018#406616Verze : 0
MOD