Main Menu
User Menu

Stretavka

okr. Michalovce

     
Název:
Name:
Stretavka
Originální název:
Original Name:
Stretavka
Další názvy:
Other Names:
(1266) Zyrothwa. ( 1317) Kyuszirothua, (1338) Kyuszerethva, (1808) Malá Stretawa, (1920) Stretavka, maďarsky Kisszeretva
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Michalovce
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°37'15.36"N 21°59'18.38"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1266
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
kostol – grécko-katolícky. v historizujúcom slohu z roku 1937
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk
URL : https://www.valka.cz/Stretavka-t117969#406473Verze : 0
MOD