Main Menu
User Menu

7. prapor Královského sussexského pluku [1914-1919]

7th Battalion of the Royal Sussex Regiment

     
Název:
Name:
7. prapor Královského sussexského pluku
Originální název:
Original Name:
7th Battalion of the Royal Sussex Regiment
Datum vzniku:
Raised/Formed:
12.08.1914
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.04.1919
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
12.08.1914-DD.MM.1919 Královský sussexský pluk
DD.MM.1914-11.11.1918 26. brigáda 12 východní divize
11.11.1918-DD.04.1919 36. brigáda 12 východní divize
Dislokace:
Deployed:
12.08.1914-DD.MM.1914 Chichester, ?
DD.MM.1914-DD.10.1914 Colchester, Sobroan Barracks
DD.10.1914-DD.12.1914 Shorncliffe, ?
DD.12.1914-DD.03.1915 Folkestone, ?
DD.03.1915-DD.05.1915 Aldershot, Ramillies Barracks
31.05.1915-DD.MM.RRRR ?, Francia, Vlámsko ,

Velitel:
Commander:
19.08.1914-24.07.1916 Osborn, W. L. (Lieutenant Colonel)
24.07.1916-05.08.1916 Osborne, G. F. (Captain)
05.08.1916-09.10.1916 Carr, H. A. (Lieutenant Colonel)
09.10.1916-05.07.1917 Sansom, A. J. (Lieutenant Colonel)
05.07.1917-07.08.1917 Osborne, G. F. (Major)
07.08.1917-24.07.1918 Impey, G. H. (Lieutenant Colonel)
30.07.1918-04.04.1919 Thomson, A. L. (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

12.08.1914-DD.04.1919 Velenie
12.08.1914-DD.04.1919 ?
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
battlefields1418.50megs.com/7sussex.htm
URL : https://www.valka.cz/7-prapor-Kralovskeho-sussexskeho-pluku-1914-1919-t117074#404590Verze : 1
MOD
Sumár strát praporu počas najdôležitejších operácii ktorých sa zúčastnil



Bitva / BattleDatum / DateDôstojníci / Officers KIADôstojníci / Officers WIAďalšie hodnosti / Other ranks KIAďalšie hodnosti / Other ranks WIASpolu dôstojníci / Total Officers
Spolu ostatné hodnosti / Total Other Ranks
Hohenzollern Craters 03-04.3.19164535 1759210
Ovillers 07-08.7.1916813134 30621440
Pozières 30.07-05.6.1916556315110214
Guedecourt 01-08.10.191625411347175
Arras 05-13.04.1917-462904152
Scarpe 03-04.05.191715551006155
Monchy 25.07.1917112962291
Cambrai 20-30.11.191735651818246
Aveluy Wood 26-28.03.19182448686116
Bouzincourt 05-06.04.19181142852127
Morlancourt 07-13.08.1918685717814235
Fricourt/Mametz 22-26.08.19181535756110
Nurlu 05.09.1918231160571
Epephy 18-24.09.19188106618418250



zdroj
battlefields1418.50megs.com/7sussex.htm
URL : https://www.valka.cz/7-prapor-Kralovskeho-sussexskeho-pluku-1914-1919-t117074#404600Verze : 0
MOD