Main Menu
User Menu

17. prapor (Durhamský lehký pěší pluk) Paradesantního pluku [1947-1967]

17th Battalion (Durham Light Infantry), The Parachute Regiment

     
Název:
Name:
17. prapor (Durhamský lehký pěší pluk) Paradesantního pluku
Originální název:
Original Name:
17th Battalion (Durham Light Infantry), The Parachute Regiment
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.10.1947
Předchůdce:
Predecessor:
9. prapor Durhamského lehkého pěšího pluku
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1967
Nástupce:
Successor:
4. (dobrovolnický) prapor Paradesantního pluku
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.10.1947-01.04.1967 Paradesantní pluk
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
DD.10.1947-01.10.1958 Andrews Bradford, Thomas (Captain)
01.10.1958-01.10.1963 Swinburne, Hugh Leslie (Lieutenant Colonel)
01.10.1963-01.04.1967 Cohen, Clifford Theodore (Lieutenant)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

DD.10.1947-01.04.1967 Velenie
DD.10.1947-01.04.1967 ?
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.regiments.org
URL : https://www.valka.cz/17-prapor-Durhamsky-lehky-pesi-pluk-Paradesantniho-pluku-1947-1967-t115842#401759Verze : 0
MOD