Main Menu
User Menu

9. prapor Durhamského lehkého pěšího pluku [1920-1939]

9th Battalion of The Durham Light Infantry

     
Název:
Name:
9. prapor Durhamského lehkého pěšího pluku
Originální název:
Original Name:
9th Battalion of The Durham Light Infantry
Datum vzniku:
Raised/Formed:
07.02.1920
Předchůdce:
Predecessor:
1./9. prapor Durhamského lehkého pěšího pluku
Datum zániku:
Disbanded:
31.03.1939
Nástupce:
Successor:
12. (tynesideský skotský) prapor Durhamského lehkého pěšího pluku 1)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
07.02.1920-31.03.1939 Durhamský lehký pěší pluk
Dislokace:
Deployed:
07.02.1920-31.03.1939 Burt Terrace, Gateshead

Velitel:
Commander:
07.02.1920-30.08.1921 ?, ( )
30.08.1921-10.10.1931 Simpson, F. R. (Colonel)
10.10.1931-31.03.1939 Henderson, Andrew (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

07.02.1920-31.03.1939 Velenie
07.02.1920-31.03.1939 A rota
07.02.1920-31.03.1939 B rota
07.02.1920-31.03.1939 C rota
07.02.1920-31.03.1939 D rota
07.02.1920-31.03.1939 ?
Poznámka:
Note:
1) duplicitný
- teritoriálna armáda
Zdroje:
Sources:
www.regiments.org
URL : https://www.valka.cz/9-prapor-Durhamskeho-lehkeho-pesiho-pluku-1920-1939-t115840#401756Verze : 2
MOD