Main Menu
User Menu

Stará Voda

okr. Gelnica

     
Název:
Name:
Stará Voda
Originální název:
Original Name:
Stará Voda
Další názvy:
Other Names:
Óvíz (maďarsky)
Altwasser (nemecky)
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Gelnica
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°47'58.14"N 20°40'30.9."E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1828
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Rímskokatolícky kostol
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.staravoda.sk/
https://www.e-obce.sk
URL : https://www.valka.cz/Stara-Voda-t115494#400943Verze : 0
MOD