Main Menu
User Menu

Malé Raškovce

okr. Michalovce

     
Název:
Name:
Malé Raškovce
Originální název:
Original Name:
Malé Raškovce
Další názvy:
Other Names:
(1478) Kysraska, (1773) Male Rasskowcze, (1786) Male Rakowicze, (1808) Malé Rasskowce, (1920) Malé Ražkovce, (1927) Malé Raškovce, maďarsky Kisraska.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Michalovce
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°34'42.90"N 21°55'03.56"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1478
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kostol reformovaný klasicistický z roku 1838
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk
URL : https://www.valka.cz/Male-Raskovce-t115275#400591Verze : 0
MOD