Main Menu
User Menu

Krásnovce

okr. Michalovce

     
Název:
Name:
Krásnovce
Originální název:
Original Name:
Krásnovce
Další názvy:
Other Names:
(1403) Crasna, (1422) Crazna, (1428) Krazna, (1773)) Krasnowcze, (1808) Krásnowce, maďarsky Krásnóc, Karaszna.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Michalovce
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°43'19.91"N 21°53'00.71"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1403
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk
URL : https://www.valka.cz/Krasnovce-t115211#400454Verze : 0
MOD