Main Menu
User Menu

Klokočov

okr. Michalovce

     
Název:
Name:
Klokočov
Originální název:
Original Name:
Klokočov
Další názvy:
Other Names:
(1358) Kokochow, (1419) Klokocho, (1427) Lokocha, Lokowcho, (1450) Klokowchow, (1808) Klokočow, maďarsky Klokocsó, Hajagos
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Michalovce
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°48'42.86"N 22°01'44.17"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1358
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Kostol klasicistický z roku 1835.
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk
URL : https://www.valka.cz/Klokocov-t115163#400325Verze : 0
MOD