Main Menu
User Menu

Čičarovce

okr. Michalovce

     
Název:
Name:
Čičarovce
Originální název:
Original Name:
Čičarovce
Další názvy:
Other Names:
Čičárovce (1920), maďarsky Csicser
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Michalovce
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°32'23.42"N 22°01'04.69"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1263
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk, www.cicarovce.sk
URL : https://www.valka.cz/Cicarovce-t114555#398736Verze : 0
MOD