Main Menu
User Menu

43. stíhací peruť [1991-1994]

43rd Fighter Squadron

     
Název:
Name:
43. stíhací peruť
Originální název:
Original Name:
43rd Fighter Squadron
Datum vzniku:
Raised/Formed:
26.09.1991
Předchůdce:
Predecessor:
43. taktická stíhací peruť
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1994
Nástupce:
Successor:
43. stíhací peruť
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
26.09.1991-19.12.1991 21. operační skupina
19.12.1991-01.01.1994 3. operační skupina
Dislokace:
Deployed:
26.09.1991-01.01.1994 Anchorage, Elmendorf AFB

Velitel:
Commander:
26.09.1991-31.08.1992 Catton, John J. Jr. (Lieutenant Colonel)
31.08.1992-28.05.1993 Craig, Robert G. (Lieutenant Colonel)
28.05.1993-01.01.1994 Vandendries, John E. Jr. (Lieutenant Colonel)
Výzbroj:
Armament:
26.09.1991-DD.MM.1993 F-15 Eagle
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/43-stihaci-perut-1991-1994-t114468#398527Verze : 0