Main Menu
User Menu

Nižné Nemecké

okr. Sobrance

     
Název:
Name:
Nižné Nemecké
Originální název:
Original Name:
Nižné Nemecké
Další názvy:
Other Names:
(1353) Nemety, Nempti (1356), Kuzepnempty (1405), Alsow Nempthy (1427), Nižné Nemecké (1920); maďarsky Alsónémeti.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Sobrance
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°39'15.80"N 22°14'16.96"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1353
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kúria klasicistická zo zač. 19. stor.
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk
URL : https://www.valka.cz/Nizne-Nemecke-t114096#397478Verze : 0
MOD