Main Menu
User Menu

Koňuš

okr. Sobrance

     
Název:
Name:
Koňuš
Originální název:
Original Name:
Koňuš
Další názvy:
Other Names:
(1414) Konys, Konyus (1417), Kwynus (1418), Kwnys (1424), Kenyews (1445), Konyws (1520), Koňussice (1808), Koňuš (1920); maďarsky Konyus, Unglovasd.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Sobrance
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°46'29.52"N 22°15'52.80"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1414
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk
URL : https://www.valka.cz/Konus-t114065#397363Verze : 0
MOD