Main Menu
User Menu

Jaklovce

okr. Gelnica

     
Název:
Name:
Jaklovce
Originální název:
Original Name:
Jaklovce
Další názvy:
Other Names:
Jekelfalva (maďarsky)
Jakelsdorf (nemecky)
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Gelnica
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°52'23.65"N 20°59'30.72"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1282
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Rímskokatolícky kostol sv. Antona Pustovníka
Kaplnka sv. Jána
Barokový kaštieľ
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.jaklovce.sk/data/index1.htm
https://www.e-obce.sk
URL : https://www.valka.cz/Jaklovce-t112949#394680Verze : 0
MOD