Main Menu
User Menu

Mobile

Mobile, Alabama

     
Název:
Name:
Mobile
Originální název:
Original Name:
Mobile
Další názvy:
Other Names:
The Port City, Azalea City, The City of Six Flags
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Mobile
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
30°41'40.00"N 88°02'35.00"W
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1702
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:

Múzeum vojnových lodí v Mobile Bay(Battleship Memorial Park): Bitevná loď USS Alabama
ponorka USS Drum
Múzeum v Mobile
Pamätník Kórejskej vojny
Pamätník Vietnamskej vojny
Fort Morgan a Fort Gaines (opevnenia z občianskej vojny)
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Continental Motors
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.cityofmobile.org
URL : https://www.valka.cz/Mobile-t112201#392748Verze : 0
MOD