Main Menu
User Menu

Hrišovce

okr. Gelnica

     
Název:
Name:
Hrišovce
Originální název:
Original Name:
Hrišovce
Další názvy:
Other Names:
Hrisóc, Gyónfalva (maďarsky)
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Gelnica
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°56'38.94"N 20°54'29.76"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1311
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Rímskokatolícky kostol Panny Márie Ružencovej
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.hrisovce.sk
https://www.e-obce.sk
URL : https://www.valka.cz/Hrisovce-t111926#392074Verze : 0
MOD