Main Menu
User Menu

Žakarovce

okr. Gelnica

     
Název:
Name:
Žakarovce
Originální název:
Original Name:
Žakarovce
Další názvy:
Other Names:
Zakárfalva, Zsakaróc (maďarsky)
Sokelsdorf (nemecky)
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Gelnica
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°52'41.44"N 20°55'28.62"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1368
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Rímskokatolícky kostol
Budova fary
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.e-obce.sk
https://www.zakarovce.sk
URL CZ: https://www.valka.cz/Zakarovce-t111376#391082Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Gelnica-t111376#391082Version : 0
MOD