Main Menu
User Menu

15. pěší divize [1993-1994]

15th Infantry Division

     
Název:
Name:
15. pěší divize
Originální název:
Original Name:
15. pěší divize
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
15. pěší divize
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.1994
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1993-31.03.1994 Vojenské velitelství Západ
01.04.1994-30.06.1994 1. armádní sbor
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-30.06.1994 České Budějovice, ?
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1993-DD.MM.RRRR 15. prapor materiálního zabezpečení
01.01.1993-31.12.1993 15. průzkumný prapor
01.01.1993-DD.MM.RRRR 15. rota chemické ochrany
01.01.1993-01.03.1994 20. pěší pluk

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/15-pesi-divize-1993-1994-t110193#431956Verze : 0
MOD