Main Menu
User Menu

24. křídlo [2003- ]

24th Wing

     
Název:
Name:
24. křídlo
Originální název:
Original Name:
24. křídlo
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.2003
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.2003-DD.MM.RRRR 24. základna dopravního letectva
Dislokace:
Deployed:
01.07.2003-DD.MM.RRRR Praha, letiště
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-31.12.2010 Vávra, Jiří (Plukovník)
01.01.2011-DD.MM.RRRR Tomolya, Libor (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.2003-DD.MM.RRRR 241. dopravní letka
01.07.2003-01.10.2007 242. vrtulníková letka
01.10.2007-DD.MM.RRRR 242. transportní a speciální letka
01.10.2007-DD.MM.RRRR 243. vrtulníková letka
01.10.2007-DD.MM.RRRR 244. letka oprav letecké techniky

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.zdl.army.cz/
korespondence s 24. zdl
URL : https://www.valka.cz/24-kridlo-2003-t110058#388341Verze : 0
MOD