Main Menu
User Menu

Kružná

okr. Rožňava

     
Název:
Name:
Kružná
Originální název:
Original Name:
Kružná
Další názvy:
Other Names:
Kőrös, Berzétekőrös (maďarsky)
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Rožňava
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°38'16.12"N 20°28'17.94"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1327
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Evanjelický kostol
Kaplnka najsvätejšieho Srdca Ježišovho
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.kruzna.ocu.sk
https://www.e-obce.sk
https://www.retep.sk/okolie/kruzna/kruzna.php
URL : https://www.valka.cz/Kruzna-t109501#387091Verze : 0
MOD