Main Menu
User Menu

Samostatná záchranná rota Rakovník [2008-2013]

Separate Rescue Company Rakovník

     
Název:
Name:
Samostatná záchranná rota Rakovník
Originální název:
Original Name:
Samostatná záchranná rota Rakovník
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.2008
Předchůdce:
Predecessor:
154. záchranný prapor
Datum zániku:
Disbanded:
30.11.2013
Nástupce:
Successor:
Záchranná rota, 151. ženijní prapor
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.2008-30.11.2013 15. ženijní brigáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.2008-30.11.2013 Rakovník, Kasárny Milana Rastislava Štefánika
Velitel:
Commander:
01.10.2008-30.09.2011 Krupička, Svatomír (Major)
01.10.2011-30.11.2013 Řehoř, Zbyněk (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

01.10.2008-30.11.2013 velitelské družstvo
01.10.2008-30.11.2013 záchranná četa
01.10.2008-30.11.2013 četa chemické ochrany
01.10.2008-30.11.2013 četa podpory
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.zachranariacr.cz
www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/Samostatna-zachranna-rota-Rakovnik-2008-2013-t107526#382703Verze : 0
MOD
Znaky
URL : https://www.valka.cz/Samostatna-zachranna-rota-Rakovnik-2008-2013-t107526#387971Verze : 0
MOD