Main Menu
User Menu

Generálmajor ve výslužbě [1953-1992]

Major-General (Ret.)

     
Název hodnosti:
Name of Rank:
generálmajor ve výslužbě
Generálská skupina:
Generals Group:
-
Datum vzniku:
Established:
12.06.1953
Předchůdce:
Preceding Rank:
brigádní generál ve výslužbě
Datum zániku:
Abolished:
31.12.1992
Nástupce:
Succeeding Rank:
-
Hodnost vyšší:
Higher Rank:
generálporučík ve výslužbě
Hodnost nižší:
Lower Rank:
-
Hodnost obdobná:
Equivalent Rank:
-
Počet udělení:
Number of Appointments:

URL : https://www.valka.cz/Generalmajor-ve-vysluzbe-1953-1992-t107253#382168Verze : 0
MOD
Datum povýšení
Date of Appointment
Fotografie
Photo
Jméno
Name
Stát
Country
12.06.1953 Adam, Josef
01.11.1964 Přikryl, Vladmír
01.05.1990 Brunovský, Jozef
01.05.1990 Fajtl, František
01.05.1990 Mrázek, Karel
30.05.1990 Stanek, Ján Juraj
DD.08.1990 Weber, František
28.10.1990 Petrák, Anton
DD.MM.1990 Buršík, Josef
01.01.1991 Kužel-Znievčan, Vladislav
02.12.1991 Kubica, Belo
DD.03.1992 Jaške, Josef
28.10.1992 Kaduc, Jozef
28.10.1992 Obuch, Teodor
28.10.1992 Šavel, Ján
DD.MM.1992 Bergman, Václav
DD.MM.1992 - Hartman, Jiří
URL : https://www.valka.cz/Generalmajor-ve-vysluzbe-1953-1992-t107253#432317Verze : 0
MOD