Main Menu
User Menu

Generál šéf intendantstva [1927-1949]

Chief-General of the Intendant Service

     
Název hodnosti:
Name of the Rank:
generál šéf intendantstva
Generálská skupina:
Generals Group:
generálové služeb
Datum vzniku:
Established:
16.12.1927
Předchůdce:
Preceding Rank:
generál intendantstva IV. hodnostní třídy
Datum zániku:
Abolished:
04.11.1949
Nástupce:
Succeeding Rank:
divisní generál
Hodnost vyšší:
Higher Rank:
-
Hodnost nižší:
Lower Rank:
generál intendantstva
Hodnost obdobná:
Equivalent Rank:
divisní generál
generál šéf presidia
generál šéf vojenský kontrolor
generál šéf zdravotnictva
generál šéf veterinář
generál šéf technické služby
generál šéf justiční služby
Počet udělení:
Number of Appointments:
3
URL : https://www.valka.cz/General-sef-intendantstva-1927-1949-t107176#381961Verze : 0
MOD

Příjmení a jméno, titul
Surname, Name and Title
Hodnost
Rank
Datum a místo narození
Date and Place of Birth
Datum a místo úmrtí
Date and Place of Decease
Datum udělení hodnosti
Date of Appointment
Pešek Josef


generál šéf intendantstva
Chef-General of the Intendant Service
05.02.1884
Chudenice
16.05.1953
Leopoldov
04.05.1928


Suchý Václav
JUDr.
generál šéf intendantstva
Chef-General of the Intendant Service
01.01.1881
Plzeň
27.05.1966
Praha
21.07.1937


Zapletal Bruno


generál šéf intendantstva
Chef-General of the Intendant Service
14.03.1903
Valašské Meziříčí
06.11.1976
Valašské Meziříčí
18.10.1948


URL : https://www.valka.cz/General-sef-intendantstva-1927-1949-t107176#381962Verze : 0
MOD
Datum povýšení
Date of Appointment
Fotografie
Photo
Jméno
Name
Stát
Country
04.05.1928 Pešek, Josef
21.07.1937 Suchý, Václav
18.10.1948 Zapletal, Bruno
URL : https://www.valka.cz/General-sef-intendantstva-1927-1949-t107176#422670Verze : 0
MOD