Main Menu
User Menu

Vic

Vic (ES-B)

     
Název:
Name:
Vic
Originální název:
Original Name:
Vic
Další názvy:
Other Names:
hist. - Ausonia o Vicus Ausunensis
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Provincia Barcelona
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
41°55'52.00"N 02°15'21.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
-
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Velké námestie
Rímsky kostol
Kostol Sant Pere Apòstol
Bývalé Jezuitské kolégium
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Gabriel de Avilés y del Fierro
Jaime Balmes
Wifredo Espina
Melcior Mauri
Xavier Pons
Josep Jufré
Raül López
Quimi Portet
Carles Sabater
Joseph Sadoc Alemany
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.vic.cat
URL : https://www.valka.cz/Vic-t106820#381025Verze : 0
MOD