Main Menu
User Menu

33. tankový pluk [1993-1994]

33rd Tank Regiment

     
Název:
Name:
33. tankový pluk
Originální název:
Original Name:
33. tankový pluk
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
33. tankový pluk
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1994
Nástupce:
Successor:
73. mechanizovaný prapor / 74. výcvikové středisko
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1993-30.09.1994 3. mechanizovaná divize
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-30.09.1994 Přáslavice, kasárna Hanáckého pluku
Velitel:
Commander:
01.01.1993-28.08.1994 Slovák, Zdeněk (Major)
01.09.1994-30.09.1994 Vymětal, Jindřich ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
01.01.1993-30.09.1994 33. tankový pluk "Hanácký"1)
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
1)od 26.10.1991
Zdroje:
Sources:
www.72mpr.army.cz
URL : https://www.valka.cz/33-tankovy-pluk-1993-1994-t106660#380674Verze : 0
MOD