Main Menu
User Menu

3. velitelství podpory [2003-2003]

3rd Support Command

     
Název:
Name:
3. velitelství podpory
Originální název:
Original Name:
3. velitelství podpory
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.2003
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelství sil územní obrany
Datum zániku:
Disbanded:
30.11.2003
Nástupce:
Successor:
Velitelství sil podpory a výcviku
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.2003-30.11.2003 Generální štáb Armády České republiky
Dislokace:
Deployed:
01.07.2003-30.11.2003 Tábor, ?

Velitel:
Commander:
01.07.2003-30.11.2003 Ďurica, Jan (Generálmajor)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
01.07.2003-27.10.2003 Pugzík, Antonín (Plukovník)
28.10.2003-30.11.2003 Pugzík, Antonín (Brigádní generál)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.2003-30.11.2003 31. ředitelství logistické podpory
01.07.2003-30.11.2003 32. ředitelství personální podpory
01.07.2003-30.11.2003 33. ředitelství zdravotnické podpory
01.07.2003-30.11.2003 4. mobilizační základna
01.07.2003-30.11.2003 71. záchranná a výcviková základna
01.07.2003-30.11.2003 72. záchranná a výcviková základna
01.07.2003-30.11.2003 73. záchranná a výcviková základna
01.07.2003-30.11.2003 74. záchranná a výcviková základna
01.07.2003-30.11.2003 75. záchranná a výcviková základna
01.07.2003-30.11.2003 Základna komunikačních a informačních systémů

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.vojenstvi.cz
www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/3-velitelstvi-podpory-2003-2003-t106584#454306Verze : 0
MOD