Main Menu
User Menu

Bombardovací skupina I/61 [1937-1941]

Groupe de Bombardement I/61

     
Název:
Name:
Bombardovací skupina I/61
Originální název:
Original Name:
Groupe de Bombardement I/61
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.05.1937
Předchůdce:
Predecessor:
I/1 EA Algeria
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1941
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.05.1937-15.04.1940 Escadre de bombardement 61
Dislokace:
Deployed:
01.04.1937-DD.MM.RRRR Blida
DD.09.1939-DD.MM.RRRR Biskra
DD.03.1940-DD.MM.RRRR Casablanca, Aéroport de Anfa /
DD.07.1940-DD.03.1941 Blida

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

01.05.1937-01.04.1941 Escadrille de Bombardement 1/61
01.05.1937-01.04.1941 Escadrille de Bombardement 2/61
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://www.traditions-air.fr/en/index.htm
URL : https://www.valka.cz/Bombardovaci-skupina-I-61-1937-1941-t106563#380407Verze : 0
MOD