Main Menu
User Menu

Bombardovací skupina II/25 [1936-1942]

Groupe de Bombardement II/25

     
Název:
Name:
Bombardovací skupina I/25
Originální název:
Original Name:
Groupe de Bombardement I/25
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1936
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
12.11.1942
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1936-15.04.1940 Escadre de Bombardement 25
Dislokace:
Deployed:
01.01.1936-DD.MM.RRRR Bizerte Sidi Ahmed
04.09.1939-DD.MM.RRRR Bougie
13.06.1940-DD.MM.RRRR Casablanca, Aéroport de Anfa /
01.07.1940-DD.MM.RRRR Bougie
19.07.1940-DD.MM.RRRR El Ghomri, Nouvion Airfield /
DD.07.1940-DD.11.1942 Tunis, Aerodrome de Tunis - El Aouina /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

01.01.1936-12.11.1942 Escadrille de Bombardement 3/25
01.01.1936-12.11.1942 Escadrille de Bombardement 4/25
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.traditions-air.fr/en/index.htm
URL : https://www.valka.cz/Bombardovaci-skupina-II-25-1936-1942-t106282#379759Verze : 0
MOD