Main Menu
User Menu

46. dělostřelecký oddíl [1998-2003]

46th Artillery Battalion

     
Název:
Name:
46. dělostřelecký oddíl
Originální název:
Original Name:
46. dělostřelecký oddíl
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1998
Předchůdce:
Predecessor:
46. smíšený dělostřelecký oddíl
Datum zániku:
Disbanded:
30.11.2003
Nástupce:
Successor:
131. smíšený dělostřelecký oddíl
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1998-30.11.2003 4. brigáda rychlého nasazení
30.05.2002-01.12.2003 Mnohonárodní brigáda
Dislokace:
Deployed:
01.01.1998-30.11.2003 Pardubice, kasárny T. G. Masaryka

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

01.01.1998-30.11.2003 baterie řízení palby
01.01.1998-30.11.2003 baterie dělostřeleckého průzkumu
01.01.1998-30.11.2003 1. palebná baterie
01.01.1998-30.11.2003 2. palebná baterie
01.01.1998-30.11.2003 3. palebná baterie
01.01.1998-30.11.2003 rota logistiky
01.01.1998-30.11.2003 obvaziště
Čestný název:
Honorary Name:
08.05.2001-30.11.2003 46. dělostřelecký oddíl Generála Netíka
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/46-delostrelecky-oddil-1998-2003-t106180#379403Verze : 0
MOD