Main Menu
User Menu

71. prapor rychlého nasazení [1991-1992]

71st Rapid Deployment Battalion

     
Název:
Name
71. prapor rychlého nasazení
Originální název:
Original Name:
71. prapor rychlého nasazení
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1991
Předchůdce:
Predecessor:
71. výsadkový úderný prapor
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1992
Nástupce:
Successor:
71. prapor rychlého nasazení
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.11.1991-31.12.1991 Západní vojenský okruh
01.01.1992-31.12.1992 Vojenské velitelství Západ
Dislokace:
Deployed:
01.11.1991-31.12.1992 Chrudim, ?
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
01.11.1991-31.12.1992 71. prapor československých parašutistů1)
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
1)udělen již 28.10.1991
Zdroje:
Sources:
www.vojenstvi.cz
www.csla.cz
URL : https://www.valka.cz/71-prapor-rychleho-nasazeni-1991-1992-t106159#379332Verze : 0
MOD
URL : https://www.valka.cz/71-prapor-rychleho-nasazeni-1991-1992-t106159#379333Verze : 0
MOD