Main Menu
User Menu

Základna oprav [2004-2013]

Repair Base

     
Název:
Name:
Základna oprav
Originální název:
Original Name:
Základna oprav
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.2004
Předchůdce:
Predecessor:
Ústřední opravárenská základna prostředků velení
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.2013
Nástupce:
Successor:
Centrum zabezpečení oprav
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.2004-31.12.2008 Ředitelství logistické a zdravotnické podpory
01.01.2009-30.09.2009 Velitelství podpory
01.10.2009-30.06.2013 Velitelství sil podpory
Dislokace:
Deployed:
01.07.2004-30.06.2013 Lázně Bohdaneč, ?
Velitel:
Commander:
01.07.2004-30.09.2008 Babic, Ján (Plukovník)
01.10.2008-31.12.2010 Hein, Petr (Podplukovník)
01.01.2011-DD.MM.RRRR Nečas, Jaromír (Podplukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
01.07.2004-31.12.2010 Fabuš, Štefan (Podplukovník)
01.01.2011-DD.MM.RRRR Kvapil, Jaroslav (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

01.07.2004-DD.MM.RRRR Velení a štáb
01.07.2004-DD.MM.RRRR Odborné orgány
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Středisko metrologie a technického dozoru Lázně Bohdaneč
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Středisko metrologie a technického dozoru Olomouc
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Středisko oprav Lázně Bohdaneč
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Středisko oprav Jaroměř
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.acr.army.cz/scripts/detail.php?id=7708
www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/Zakladna-oprav-2004-2013-t104842#375759Verze : 1
MOD