Main Menu
User Menu

Mulegé

Mulegé (MX-BCS)

     
Název:
Name:
Mulegé
Originální název:
Original Name:
Mulegé
Další názvy:
Other Names:
hist. - Santa Rosalía de Mulegé
náhuatl - rieka medzi kameňmi
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Estado de Baja California Sur
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
26°53'26.11"N 111°58'51.87"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Mulegé, delegácie Bahía Tortugas, Bahía Asunción, Guerrero Negro, Mulegé, San Ignacio, Vizcaíno
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1705
Vojenské objekty:
Military Objects:

Vojenská základňa velenia 40. vojenskej zóny
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kostol Santa Bárbara
Palác vlády
Misia Santa Rosalía de Mulegé
Muzea:
Museums:
Regionálne múzeum
Osobnosti:
Personalities:
Manuel Pineda Munoz
Manuel F. Montoya
Pedro Altamirano
José Alan Gorosave Osuna
Rafael Elizondo Castillo
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_bcs

URL : https://www.valka.cz/Mulege-t103856#373247Verze : 0
MOD