Main Menu
User Menu

Teculután

Teculután (GT-ZA)

     
Název:
Name:
Teculután
Originální název:
Original Name:
Teculután
Další názvy:
Other Names:
nahoa - miesto tecolotov (druh sovy)
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Departmán Zacapa
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
14°59'31.26"N 89°43'06.96"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Teculután, osady San Antonio, San José, Vega Del Cobán, osady El Amatillo, El Arco, Bagazal, Barranca Seca, Barranco Colorado, Los Bordos, La Calera, Caulotales, Joya De Bueyes, Las Minas, Monte del Río, Oreganal, Los Palmares, La Paz, Los Puentes, Quebrada Honda, Río Chiquito, San Isidro, Santa Clara, Las Vegas
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1875
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Lázaro Chacón González
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.eguate.com/site/es/dept/zacapa
www.inforpressca.com/teculutan

URL : https://www.valka.cz/Teculutan-t103778#373079Verze : 0
MOD