Main Menu
User Menu

San Juan del Río

San Juan del Río (MX-QRO)

     
Název:
Name:
San Juan del Río
Originální název:
Original Name:
San Juan del Río
Další názvy:
Other Names:
hist. - Pueblo de San Juan Andathe
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Estado de Querétaro
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
20°23'16.00"N 99°59'38.00"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal San Juan del Río, Palmillas, Cazadero, La Llave, San Pedro Ahuacatlán a iné lokality
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1531
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Most Histórie
Chrám Senor del Sacro Monte
Kostol s bývalým konventom Santo Domingo
Kostol Sagrado Corazón de Jesús
Kostol s farnosťou San Juan Bautista
Námestie nezávislosti
Muzea:
Museums:
Múzeum smrti
Osobnosti:
Personalities:
Cristóbal Sánchez de Guevara
Francisco Javier Gómez de Cervantes
Nicolás Gómez de Cervantes
Juan José García Enríquez De Rivera Rebollo Osio y Campo
José Luis Quintanar Soto y Ruiz
José Morán del Villar, Marqués de Vivanco
Ignacio Reyes Rayón
Francisco Parra
Agustín Ruiz Olloqui
Sara Pérez de Madero
Luis Romero Soto
Ernesto Perrusquía Layseca
Gabriel F. Aguillón
Pablo Campos Ortiz
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_qro

San Juan del Río - Hlavné námestie

Hlavné námestie
San Juan del Río - Most histórie

Most histórie
URL : https://www.valka.cz/San-Juan-del-Rio-t102575#369519Verze : 0
MOD