Main Menu
User Menu

Rosarito

Playas de Rosarito (MX-BCN)

     
Název:
Name:
Rosarito
Originální název:
Original Name:
Rosarito
Další názvy:
Other Names:
hist. - Misión de San Arcángel de la Frontera
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Baja Estado de Baja California
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
32°21'31.647"N 117°02'53.5308"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Playas de Rosarito, Ejido Plan Libertador, Santa Anita, Ejido Morelos, Ladrillera Pescador, Primo Tapia a iné lokality
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1769
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
riečka Huacatay - miesto prvého osídlenia
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Luis Sales
Manuel Machado
Juan Ortiz
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
Obec tvorí súčasť metropolitnej zóny mesta Tijuana
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_bc
URL : https://www.valka.cz/Rosarito-t102553#369470Verze : 0
MOD