Main Menu
User Menu

Navojoa

Navojoa (MX-SON)

     
Název:
Name:
Navojoa
Originální název:
Original Name:
Navojoa
Další názvy:
Other Names:
maya - miesto nopalov (jedlý kaktus)
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Estado de Sonora
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
27°04'17.5434"N 109°26'39.2202"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Navojoa, San Ignacio Cohuirimpo, Guadalupe, Guayparin, Tetanchopo, Santa María del Bauraje, Agiabampo, Masiaca, Bacabachi, Pueblo Viejo a iné lokality
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1610
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Palác miestneho zastupitelstva
Kostol Sagrado Corazón de Jesús
Monument Á. Obregóna
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Benjamín G. Hill
Álvaro Obregón Salido
Severiano Talamante
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_son
URL : https://www.valka.cz/Navojoa-t101894#367940Verze : 0
MOD