! Potrebuji informace o ... !

Diskuse

Vazeni ctenari, navstevnici a vubec vsichni, co to tady ctete Smile,
shodou ruznych okolnosti se mi v mailu jenom za tento tyden sesli zhruba dve desitky dotazu nasledujiciho razeni :


Ahoj Admine,
delam to a to a potrebuji takove a takove informace.
Dik za zaslani. Pseudonym (v tom lepsim pripade)


A protoze me nebavi pokazde na to odpovidat, ty hloupejsi dotazy proste ignoruju, ty slusnejsi se snazim odkazat na pravou miru :


1] Nejsem vsevedouci. Nemam informace o kazde jednotce v Horni Dolni za te ci one valky Smile Toto forum je mnohem vhodnejsi misto, kde se muzete zeptat, nez se ptat me osobne !


2] Nevypracovavam za nikoho domaci ukoly. Proto pozadavky typu "Druha svetova valka na tri tisice slov, potrebuju to do pondeli" mi prosim vubec neposilejte, nechcete-li se dockat urazlive odpovedi Smile


3] Vzhledem k obrovskemu mnozstvi prace na tomto webu, ktery delam VE VOLNEM CASE (nedelam to na plny uvazek a nemam sekretarku, jak mi nedavno nekdo psal), nemohu odepisovat na takoveto konkretni pozadavky. Snazim se pomoci, ale nebudu Vam odpovidat na jednotlive dotazy mailem nebo soukromou zpravou z jedineho prosteho duvodu. Kdyz mi tu samou otazku polozi nekdo za tyden znovu, budu na to muset znovu odpovidat. Pokud se zeptate tady pres forum, ta odpoved tu bude k dispozici vsem i do budoucna. Navic ani cas Admina neni nekonecny, tech sest hodin na spanek si proste kady den najit musim ...


4] Nesnasim, kdyz se nekdo neumi ani podepsat, pripadne se neumi podepsat svym vlastnim jmenem. Je mi uplne jedno, pod jakou identitou kdo existuje na internetu, ale ja se hodlam bavit jen s zivymi lidmi, kteri maji vlastni jmeno a prijmeni, a umeji ho pouzit. Stejne jako je uvedeno v pravidlech tohoto fora, pokud se neumite ani podepsat, nestojite mi za odpoved.


5] Co z toho plyne? Jak se dozvedet odpovedi na sve otazky ? Je to snadne. Zde ve foru je zrizeno forum Zeptejte se nas ...


https://www.valka.cz/topic/view/2255


A na toto forum jsou zamereny nejen zraky me, ale i ostatnich skvelych pratel a kolegu z tohoto webu. Tedy pokud svou SMYSLUPLNOU otazku, nikoliv zadost o vypracovani domaciho ukolu, polozite tam, mate podstatne vetsi pravdepodobnost, ze se dockate odpovedi, protoze kazdy z nas se zameruje na neco jineho, a dohromady je tu nekolik set lidi, kteri Vam mohou odpovedet. Odpoved bude ale vlozena do fora, takze prosim, zadosti typu "odpoved prosim do posty" opet nema zadny smysl !


Pokud to bude splnovat nalezitosti zde uvedene, budeme se snazit Vam pomoci. V opacnem pripade to bohuzel neni mozne.


Vas Admin
URL : https://www.valka.cz/Potrebuji-informace-o-t7663#20330 Verze : 1
To Admin.
Všimol som si niekoľko krát podobné požiadavky na rôznych fórach války, ale boli adresované tak všeobecne, že som to považoval za výzvu do diskusie. To čo si napísal považujem od autorov za "vychcanosť" (nech mi všetci prepáčia tento vulgárny výraz) a ja by som takýchto "tiež užívateľov" odstavil úplne.
URL : https://www.valka.cz/Potrebuji-informace-o-t7663#20382 Verze : 0
V zadnem pripade se nebranim odpovedi na otazku "kde najit informace k ...", viz ma odpoved na tvuj prispevek ve foru Kto pomoze ci tak nejak. Nejsme vsevedouci a nemame monopol na to, abychom si sve informace syslili pro sebe, o tom tento server neni. Ba naopak, nasim cilem je informace sdilet. To ale neznamena, ze budu den co den od rana do vecera hledat odpovedi na jednotlive dotazy ctenaru, protoze to proste neni v mych silach. Prace mohou byt ruzne, neznamena to jen praci skolni, ale jakoukoliv zajmovou ci dokonce publikacni, a jedine, co jsem chtel timto prispevkem rict, ze za nikoho nehodlam nic psat, ale pokud to bude znit "normalne", velice rad pomohu se zdroji informaci, at si kazdy poradi. Odstavovat rozhodne nikoho nehodlam, o tom valka taky neni ...
URL : https://www.valka.cz/Potrebuji-informace-o-t7663#20390 Verze : 0
Z celého srdce se přidávám k adminkovi. I já bývám občas terčem hloupých dotazů typu výše adminem zmíněných. Please stop stupid questions. Takových si užiju dost ve škole Smile
Pokud to jsou naopak vysoce inteligentní dotazy, pak je lépe obracet se na diskuzní fórum. Ani já nejsem, ale opravdu nejsem vševědoucí. Na jednotlivé tvůrce článků je dobré se obracet, pokud máte dotaz ke konkrétnímu článku, který dotyčný napsal. Jinak je opravdu LEPŠÍ obracet se na celou naši "odbornou" skupinu.


Jak říká teta Kateřina: Více děr, více syslů - více očí, více smyslů Smile
URL : https://www.valka.cz/Potrebuji-informace-o-t7663#20438 Verze : 0
Diskusní příspěvek Faktografický příspěvek
Přílohy

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více