Main Menu
User Menu

Zeměbrana - rozkaz velitele skupiny č. 2007/05

Rozkaz velitele skupiny č. 2007/05


(vyznamenání k 1.7.2007)Velitel hodnostní skupiny k.k. Landwehr / c.k. zeměbrana uděluje vyznamenání za zásluhy vykonané ve prospěch rozvoje rakouských, resp. rakousko-uherských podsekcí jednotlivých sekcí forum.valka.cz a za uveřejnění článků spojených s Rakouskem, resp. Rakousko-Uherskem.
Následuje přehled udělených vyznamenání jednotlivým uživatelům:
Pamětní mince:


Moresby
DarkfoldZlatý záslužný kříž:


radusVálečná medaile:


Teodor
RoBoT
Ve všech případech za dosažení potřebného množství příspěvků či článků pro udělení daného vyznamenání.Velitel děkuje svému zástupci za zpracování seznamu !
RoBoT
URL : https://www.valka.cz/Zemebrana-rozkaz-velitele-skupiny-c-2007-05-t63461#226413Verze : 0
MOD
Opravena chybička. Válečnou medaili dostal Teodor, ne radus. Fyzické udělení proběhlo správně, jen jsem se překlepl zde v oznámení. Omlouvám se a zároveň děkuji svému zástupci za upozornění na chybu.
URL : https://www.valka.cz/Zemebrana-rozkaz-velitele-skupiny-c-2007-05-t63461#226502Verze : 0
MOD
Aj ma to trochu zarazilo, prečo niesom v rozkaze keď som medailu dostal....
Ale žial aj napriek tomu, že sa mi nová medaila skutočne velmi páči a velmi sa z nej teším, musím sa čestne priznať, že som ju dostal neprávom. V pravidlách udelovania sa táto medaila udeluje za 5 článkov s tématikou Rakúsko-Uhorskej monarchie a ja som zatial autorom iba štyroch - môj piaty článok sa týka československej šable vz.24 a jej variant, takže sa obávam, že na udelené vyznamenanie nemám nárok.... Crying or Very sad
URL : https://www.valka.cz/Zemebrana-rozkaz-velitele-skupiny-c-2007-05-t63461#226642Verze : 0
Já dostávám od raduse měsíční seznam s nároky na vyznamenání. Seznamy nekontroluji. Asi bude nejlepší, aby se vyjádřil radus, ale předpokládám, že se špatně podíval.


Pokud to je skutečně tak, tak budeme muset (přepokládám na chvíli) metál odebrat. Nebo se podaří rychle dokončit ten článek o Karlovi I. Smile Smile Počkám, až se k tomu vyjádří radus, pak to budeme řešit.


Omlouvám se za komplikace.
URL : https://www.valka.cz/Zemebrana-rozkaz-velitele-skupiny-c-2007-05-t63461#226646Verze : 0
MOD
Za komplikace se omlouvám já.
Problém nevznikl špatně započítaným článkem o Československé šavli vz. 24, ale táhne se již od května. Tehdy jsem procházel všechny články za celou historii války (a že jich je) a Teodorovi jsem omylem přiřkl článek jiného autora, který navíc patřil do kategorie vzdáleně souvisejících s monarchií. A protože opakování je matkou moudrosti - tak se tento problém táhl až dodnes.
Děkuji za upozornění, už jsem si to opravil a až bude zveřejněn zatím neschválený článek o Karlovi I. tak ti ta medaile bude patřit právem.
Na druhou stranu jsme tě možná namlsali a ty napíšeš další články. Zatím bohužel musím navrhnout odebrání této moji chybou neprávem přidělené medaile.
Ještě jednou se všem omlouvám, protože problém jsem zavinil já svou nepozorností a velmi mne to mrzí. Doufám, že už víc kostlivců v mé skříni neleží.
URL : https://www.valka.cz/Zemebrana-rozkaz-velitele-skupiny-c-2007-05-t63461#226650Verze : 0
Než jsem se dostal k tomu, abych to vyřešil, tak je již po problému, neb Teodor má již dostatečný počet článků.


Ale k odebrání VM stejně došlo, a to u mé maličkosti. Nechal jsem si odebrat jeden článek (týkal se RUM) a tím pádem jsem přestal splňovat kritéria. Smile Takže jsem právě provedl samoodebrání metálu.
URL : https://www.valka.cz/Zemebrana-rozkaz-velitele-skupiny-c-2007-05-t63461#230059Verze : 0
MOD