Main Menu
User Menu

Zbrojní park 11 [1940-1944]

11th Armory Park / Zbrojný park 11

     
Název:
Name:
Zbrojní park 11
Originální název:
Original Name:
Zbrojný park 11
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1940
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
30.08.1944
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1940-22.06.1941 Velitelství pozemního vojska
22.06.1941-12.08.1941 Armádní skupina
12.08.1941-20.09.1941 Polní sbor
20.09.1941-30.08.1944 Velitelství pozemního vojska
Dislokace:
Deployed:
01.10.1940-07.07.1941, kasárny /
07.07.1941-20.09.1941 východoevropské válčiště
20.09.1941-30.08.1944, kasárny /

Velitel:
Commander:
01.10.1940-30.08.1944 (0)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Kliment, Charles K. - Nakládal, Břetislav: Slovenská armáda 1939-1945. Praha, Naše vojsko 2006.
URL : https://www.valka.cz/Zbrojni-park-11-1940-1944-t187656#545719Verze : 2
MOD